Gimtadienis keramikos studijoje - tai 2 nepamirštamos valandos kūrybinėje aplinkoje, kartu su draugais, svečiais ir tėveliais. Visi norintys lipdo bendrą darbą Jubiliatui, ten pasirašo savo vardus, ar palinkėjimus, po to - laisva tema, darbeliai sau. Darbas- dovana bus išdegtas, vadovė glazūruos ir po antro degimo šis puikus prisiminimas papuoš Jubiliato namus. Kiti darbeliai bus išdegti taip pat, o pageidaujantys galės atvykti juos glazūruoti (vadovės darbo laiku, paslauga mokama. Šventės dalyviai gali būti ramūsi dėl rūbų: yra prijuostės ir rankogaliai. Tėveliai ir svečiai taip pat nenuobodžiaus - jiems bus paruoštas atskiras stalas, o po kūrybinės prasidės linksmoji dalis- torto valgymas!
 Gimtadienio kaina 140,00 €. iki 10 dalyvių (stebėtojai neskaičiuojami). Už kiekvieną papildomą dalyvį (lipdytoją) + po 15,00 €.
Jeigu bendros dovanos nelipdome, gimtadienio kaina 120,00 €. Trukmė - 2,- 2,5 val. Kūrybinė dalis - 1,5 val.,torto valgymas - 0,5 iki 1 val., už papildomą laiką reikia mokėti: 30 min. - 20,00 €.
   Kitas pasiūlymas - vien tik glazūravimas. Labiau rekomenduotinas suaugusių gimtadieniui, nes sudėtingesnis pats procesas. Galima glazūruoti studijos paruoštus indus. Plačiau >>>
Gimtadienio kaina 160,00 €. iki 10 dalyvių.
  Rezervuojant renginį būtina iš anksto sumokėti 50,00 €. užstatą.

   Gimtadienių foto galerija. (Nuotraukos publikuojamos autorių sutikimu). Paspaudus vardą, aplankysime jubiliatus.
Jubiliatai: Julija, Gertrūda, Augustė, Aistis ir Laurynas, Emilija, Elzytė

Galima atsispausdinti, ar nusiųsti internetu mūsų paruoštus kvietimus. PDF arrow arba Word arrow

Vakarėliai kolektyvams - "team building" Plačiau >>>
Mergvakariai >>>